Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki

DigiStream to nowoczesne biuro rachunkowe. Grodzisk Mazowiecki znajduje się około 16 km od naszej siedziby, zlokalizowanej w Żyrardowie. Jednak nie tylko ta mała odległość sprawia, że mamy również Klientów z Grodziska oraz innych miejscowości. Wiemy, że zbudowanie zaufania w biznesie wymaga czasu, jego utrata może nastąpić zaś w ciągu krótkiej chwili. Wiemy też, że Klienci obdarzają nas ogromnym zaufaniem – powierzają nam swoje sprawy finansowe, delegują obowiązki dotyczące prowadzenia dokumentacji, rozliczeń, sprawozdań. Na ich podstawie podejmują ważne decyzje budżetowe. Upoważniają nas do reprezentowania w US i ZUS. Wybierają nasze biuro, nie zaś znajdujące się bliżej biuro rachunkowe w Grodzisku Mazowieckim. Dlatego też od początku istnienia dbamy o to, aby dzięki współpracy z nami mieli zarówno więcej czasu na inne firmowe zadania, jak i aby towarzyszyło im pełne poczucie bezpieczeństwa.

Certyfikowana księgowa blisko Grodziska Mazowieckiego

Klienci czują się bezpiecznie współpracując z DigiStream m.in. dlatego, że powierzają zadania certyfikowanej księgowej blisko Grodziska Mazowieckiego. Od 2014 roku, aby prowadzić biuro rachunkowe, nie trzeba posiadać certyfikatów ani licencji. Może zdarzyć się zatem sytuacja, że nieświadomy tego przedsiębiorca nawiąże współpracę z niewykwalifikowaną firmą, która sprowadzi na jego biznes problemy. U nas taki scenariusz nie wchodzi w grę. Co więcej, jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym niedaleko Grodziska Mazowieckiego, posiadającym Certyfikat, wydawany przez Centrum Informacji Księgowej. Instytucja ta weryfikuje uprawnienia biur rachunkowych i promuje rzetelność usług księgowych w Polsce. Certyfikat otrzymują tylko te biura, która spełniają określone kryteria. Jedno z nich dotyczy kwalifikacji kadry, w tym konieczności posiadania np. Certyfikatu Księgowego.

Bezpieczna księgowość niedaleko Grodziska Mazowieckiego

Jeśli zależy Państwu na bezpiecznym outsourcingu księgowości niedaleko Grodziska Mazowieckiego – zapraszamy do nas. Działamy zarówno w regionie, jak i na skalę ogólnopolską. Nasi Klienci prowadzą firmy w rozmaitych miejscowościach, znajdujących się w różnych odległościach od Żyrardowa. A może szukają Państwo godnego zaufania biura rachunkowego w Mszczonowie ? Jeśli będą Państwo chcieli do nas dojechać, zajmie to tylko 15-20 minut. Zapewniamy kompleksowe usługi obejmujące prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej, rachunkowości przedsiębiorstw, które są na ryczałcie, ponadto usługi dotyczące kadr i płac. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami, na wszelkie pytania odpowiadamy na bieżąco. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego niedaleko Grodziska Mazowieckiego oraz dołączenia do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów.