Biuro rachunkowe

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi księgowości dla firm oraz osób prywatnych.

Od początku działalności kładziemy nacisk na poszerzanie wiedzy w zakresie ekonomii, finansów, rachunkowości i zarządzania. Zdobywane doświadczenie popieramy szkoleniami, seminariami i wykładami, co pozwala stale podnosić poziom świadczonych przez nas usług.

Prowadzona przez nas działalnośćw zakresie usługowego prowadzenia ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz innych ewidencji dla celów podatkowych ma nie tylko zasięg lokalny , ale również regionalny i ogólnopolski. Świadczymy usługi rachunkowe dla wielu podmiotów gospodarczych kładąc nacisk na wykorzystanie zdobytego przez nas doświadczenia.

Posiadanie w pełni wyposażonego zaplecza technicznego i informatycznego, pozwala na terminowe i profesjonalne wykonywanie usług. Jako Firma uprawniona do wykonywania usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych spełniamy ustawowe wymogi i posiadamy polisę obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Lata doświadczeń nauczyły nas odpowiedzialności i rzetelności w obsłudze nawet najbardziej wymagającego klienta, jakim jest klient biznesowy.

Na bieżąco analizujemy potrzeby naszych klientów oraz dostosowujemy do nich ofertę. Jesteśmy więc w stanie zaproponować szeroki pakiet usług zarówno dla klientów prowadzących ewidencje uproszczone, jak również dla podmiotów prowadzących księgi handlowe.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą

CERTYFIKAT:

certyfikat-ksiegowy